18 червня святкує свій день народження Надзвичайний і Повноважний Посол України, професор, завідувач кафедри історії міжнародних відносин та гуманітарних дисциплін - Гуменюк Борис Іванович. Колектив кафедри, керівництво факультету та студенство щиро вітають іменинника зі святом та бажають міцного здоров'я, успіхів на науковій ниві та гарного настрою!

Інформація щодо надання одноразової адресної грошової допомоги випускникам університету бакалаврам/магістрам, які закінчили навчання у листопаді-грудні 2023 року та у 2024 році., уклали договір про роботу на посадах педагогічних працівників

 

На базі наукової бібліотеки УДУ імені Михайла Драгоманова відбулася презентація книг професора, завідувача кафедри історії міжнародних відносин та гуманітарних студій Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, Надзвичайного і Повноважного Посла України Бориса Гуменюка: "Із щоденника посла України" та "Слово - зброя дипломата". Пан Борис виголосив чудову доповідь для студентів та колег, поділився своїм досвідом роботи та передав книги до бібліотеки.

Дякуємо директорці бібліотеки, пані Людмилі Савенковій за співпрацю та підтримку нашої ініціативи.

Хочемо розповісти вам, як наш студентський парламент відзначився винятковою активністю.

В один день відбувалося одразу два дуже важливих благодійних заходи і Істфак встиг всюди!

Ділимося нашими успіхами

29 травня 2024 року під головуванням Президента Національної академії наук України академіка Анатолія Загороднього відбулося  засідання Президії НАН України

На факультеті відбулася історична зустріч, з Рефатом Чубаровим - українським кримськотатарським політиком і громадським діячем, народним депутатом України III-V та VIII скликань, головою Меджлісу кримськотатарського народу, а ще патріотом та інтелектуалом.

Дочірні категорії

Сторінка 1 із 27