ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ  

   

Життя факультету  

   

Наукове товариство студентів та аспірантів  

   

Служби університету  

   
×

Попередження

Joomla\CMS\Filesystem\Folder::create: Виявлено зациклення.

Новини

1
Для першокурсників спеціальностей "Історія та археологія" та "Середня освіта. Історія" у жовтні-листопаді було продовжено прочитання гостьових лекцій з найбільш актуальних тем стародавньої історії України.   

Детальніше:

398348182 825950812660989 2508350931254983132 n
Кілька днів тому студенти разом з викладачами та адміністрацією факультету відправилися до Могилянки де на днях розкрили фундаменти Богоявленського собору.

Детальніше:

1

25 жовтня були проведені збори трудового колективу та засідання вченої ради факультету. Розглядали питання заміщення вакантних посад.

18 колег виконали вимоги зазначені в ПОЛОЖЕННІ ПРО ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ, пройшли обговорення на кафедрах, і були рекомендовані вченою радою для укладання з ними контрактів.

Вітаємо з успішним проходженням чергового етапу, зичимо здоров’я, натхнення і успіхів на професійній ниві!

Фотозвіт:

2023 10 16 101030

З 1 по 8 листопада 2023 року пройде на Історичному факультеті Українського державного університету імені Михайла Драгоманова  (м. Київ, вул. Освіти,6)

Ця унікальна та інноваційна виставка розроблена спеціально для протидії російській пропаганді, з метою підвищити рівень обізнаності та медіаграмотності у суспільстві.

Виставка поєднує знайомий всім формат постерів з новітніми технологіями. Завдяки додатку edAR всі переваги 3D, AR та VR-досвіду можуть бути доступні без спеціальної техніки.

При наведенні смартфона на плакат мобільний додаток edAR активує та "оживляє" плакати. Глядач побачить 3D моделі, аудіо, відео та VR-портали, що спонукають його до поглибленого дослідження, занурення у тему та кращого запам’ятовування даних та фактів.

Унікальні плакати виставки були створені з використанням штучного інтелекту, шляхом аналізу великого масиву даних на задану тему.

XR-виставка докладно пояснює, як побудована система російської пропаганди, розвінчує відомі фейки та маніпуляції, що роками працюють проти України, і головне - показує, до чого це може привести на прикладах війни.

Цей новий інструмент протидії пропаганді з XR-технологією буде представлено в 5000 шкіл та громадських інституцій в Україні та ще 20 країнах світу.

Історичний факультет Українського державного університету імені Михайла Драгоманова приєднався до національного марафону протидії пропаганді та запрошує вас відвідати виставку з 1 по 8 листопада 2023 року.

Додаток edAR, що робить AR-технології доступними для освітян та громадських активістів, розробили ГО “Європейський Інститут Чорнобиля” у партнерстві з ініціативою “НотаЄнота” в рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.

IMG 9191

3 жовтня на наш факультет завітав кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник Скарбниці Національного музею історії України Олексій Савченко з гостьовою лекцією на тему «Кримський ханат в історії України. Запитання та відповіді», в рамках виставки «MIRAS. Спадщина».

Дослідник у своїй доповіді поділився зі слухачами сучасними підходами до вивчення історії кримських татар та спростував цілий ряд стереотипів про кримськотатарський народ.

Дякуємо пану Олексію за зустріч та змістовний науковий дискурс.

Фото зустрічі:

Дочірні категорії