Денис Ганжа про перспективи працевлаштування у сфері міжнародної діяльності

IMG 6308У GDIP Media Center відбулася зустріч студентів Істричного факультету спеціальності «291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» із Молодіжним делегатом України до ООН у 2022 році, членом Ради з молодіжних питань при Президентові України Денисом Ганжою, який дав практичні рекомендації по працевлаштуванню у сфері міжнародної діяльності.

Детальніше:

Ось, що наші студенти кажуть про цю зустріч:

Андрій Лозко (ІІ курс):
Щиро кажучи, мені дуже сподобалася зустріч, тому що для себе я дізнався дещо нового стосовно того як можна влаштуватися на роботу. Інформація, яка лунала з вуст пана Дениса була дуже корисною на сьогоднішній день та на майбутнє, так як мені б хотілося пов’язати своє життя однією із тих політичних гілок, які перераховував пан Денис. Тому хочу подякувати за таку можливість і наповнену сенсом зустріч.

Коробка Вєроніка (ІІ курс):
28 квітня відбулась надзвичайно цікава для мене зустріч із Співголовою Молодіжної Ради при МЗС України Денисом Ганжою. Для мене було неймовірно захоплююче слухати такого молодого професіонала. На зустрічі було обговорено багато питань щодо студентської самореалізації, можливостей щодо майбутньої роботи, переспектив розвитку для студентів, а також ми мали змогу поставити питання, які нас турбують. Хочу подякувати за можливість побувати на такій важливій для молоді зустрічі.

Парамонова Валерія (ІІІ курс):
Денис Ганжа давав поради та настанови студентам, ділився цікавими фактами з власного життя, пояснив яким чином у сучасних реаліях можна рухатися вперед заради своєї мрії. У цілому, зустріч була цікавою, а головне - безбар‘єрною. Ми мали можливість поставити запитання та почути консткуртивні відповіді.
Дякую організаторам та пану Денису за зустріч, яка дала мені певний план на майбутнє.

Ділимося корисними покликаннями за рекомендацією Дениса https://www.facebook.com/profile.php?id=100004518570574

https://www.facebook.com/UkraineMFA
https://t.me/gurtrc
https://t.me/UkraineMediaCenterKyiv

Фотограф - Дідківська Вікторія

 

IMG 6302

IMG 6307

IMG 6349