Конференція з проходження археологічної практики І-м та ІІ-м курсом

   7-го червня відбулася презентаційна конференція з проходження археологічної практики І-м і ІІ-м курсом Історичного факультету у 2021 році.
 

IMG 20210607 1411110044

 
   Згідно з наказом археологічна практика має проходити на базі експедицій Інституту археології НАН України: Північної постійнодіючої археологічної експедиції, Архітектурно-археологічної експедиції м. Києва, та та її археологічного проєкту «Острів».
 
   Після настановних слів керівника практики, Шишкіна Руслана Германовича, студенти змогли поспілкуватися з керівниками експедицій, співробітниками Інституту археології НАН України, кандидатами історичних наук Готуном Ігорем Анатолійовичем, та Всеволодом Глібовичем Івакіним.
 
   Готун І.А. висвітлив всі аспекти та специфіку роботи Північної постійнодіючої археологічної експедиції. Студенти з цікавістю поспілкувалися з керівником експедиції про деталі роботи археологів у передмісті  Києва в районі с.Ходосівка.
 
   Не з меншим захопленням студенти вислухали Івакіна В.Г. щодо унікальних рис діяльності археологів в м.Києві та їхьої роботи на археологічному проекті «Острів».
 
   Побажаємо нашим студентам отримати великий досвід як на розкопі, так і в камеральній лабораторії! А ще незабутніх вражень від проходження археологічної практики!
 
IMG 20210607 140147
 
IMG 20210607 140156