Презентація книги

2  жовтня 2024 року відбулася презентація книги «Завжди усміхнений у Вічності. Лейтенант Збройних сил України Богдан Сагун – позивний «Гун». Біографія у спогадах», автор - доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України Ігор Коляда презентував свою книгу «Завжди усміхнений у Вічності. Лейтенант Збройних сил України Богдан Сагун – позивний «Гун». Біографія у спогадах». Захід приурочений до Дня Захисників та Захисниць України. Хвилиною мовчання вшанували студентів історичного факультету, які віддали власні життя за Україну.

Богдан Сагун - випускник історичного факультету, який у перші дні рашистської навали в лютому 2022 року став на захист Батьківщини і загинув у червні 2022 року за свободу й незалежність України.

Декан факультету, професор Тетяна Мелещенко, поділилася своїми спогадами про Богдана.

На заході було показано фільм про Богдана Сагуна, який створили його батьки. У фільмі зібрано багато яскравих моментів із життя Богдана, спогади його друзів та побратимів.

Подвиги Героїв навічно в памʼяті! 🕯

212022