Практика студентів у польській експедиції

Археологічна практика студентів у польській експедиції Плавно 2024 триває. Перший день на розкопках був таким:

•  знайомство з пам’яткою вельбарської культури та її історією;
  •  робочий інструктаж та огляд мапи місця дослідження;
  •  робота на розкопі, в основному з лопатою), розкопки поховання;
  •  знайомство з інструментами фіксації обʼєктів;
  •  перші знахідки - 2 камені і допомога в їх фіксації і позитивні емоції від результату роботи;
  •  смачний сніданок і перерви на каву.

Так пройшли 7 робочих годин.

А далі смачний обід, поїздка до містечка Чаплинек, заїхали до памʼятки - величезного каменю; прогулянка біля озера, вечір тім-білдінгу з грилем і споглядання неймовірного зоряного неба та тепле спілкування.

Дуже насичено, інформативно, пізнавально, емоційно, дружньо.

Дякуємо керівнику експедиції пану Анджею Каспржаку за професійне навчання наших студентів, пану Дареку за організацію проживання і харчування та готовність співпрацювати і надалі, пану Кирилу Мизгіну за створення можливості долучитися до роботи експедиції та організацію, пану Олегу Петраускасу за сприяння і налагодження контактів з колегами, пану Руслану Шишкіну за теоретичну та практичну підготовку студентів, без якої не було б можливості подальшої практики.

А попереду ще 2 робочих тижні). З нетерпінням чекаємо звіт від практиканток і віримо у їх вдачу на цінні знахідки.