Відзначення Дня памʼяті українців рятівників євреїв під час Другої світової війни

14 травня студенти 2 курсу разом із заступником декана Ольгою Перепелюк відвідали Національний музей історії України в Другій світовій війні, де проходив Всеукраїнський захід «Українці-рятівники. Марафон історій», приурочений до Дня памʼяті українців рятівників євреїв.

Модераторами зустрічі були Світлана Даценко та Світлана Демченко.

Спікери:

Анатолій Подольський, історик, керівник Українського центру вивчення історії Голокосту;

Надія Лазнюк, донька Праведників народів світу Василя та Марії Андрієвських;

Данііл Ситник, історик, аспірант Докторської школи Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Світлана Кравченко, співзасновниця ГО «Бахмут Український», онучка Праведниці народів світу Наталії Кравченко.

Захід відбувся у рамка реалізації масштабного проєкту портрети.com.ua, де зібрані життєві історії, історії порятунку, фото, документи, відеоспогади, архівні й музейні матеріали.

Проєкт покликаний популяризувати приклади гуманізму й толерантності українців і уродженців України в роки Другої світової війни не лише в нашій країні, а й в усьому світі.

IMG 2015

IMG 1980