Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Регіональні студії української історії».

 

У Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського 11 квітня 2024 року відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Регіональні студії української історії». Одним зі співорганізаторів був Український державний університет імені Михайла Драгоманова.


З вітальним словом до присутніх звернулася декан нашого факультету Тетяна Мелещенко.

На пленарному засіданні з доповідями виступили:

- магістрантка 1 року навчання Марія Стретович з надзвичайно цікавою та актуальною темою "ЄДНІСТЬ НА ЧУЖИНІ: КУЛЬТУРНА ДІЯЛЬНІСТЬ УКРАЇНСЬКИХ ЕМІГРАНТІВ В КРАЇНАХ ЄВРОПИ У МІЖВОЄННИЙ ПЕРІОД", науковий керівник: Ірина Телегуз, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та етнології України.

- аспірант кафедри джерелознавства та СІД Олександр Красян з темою "СОЦІАЛЬНО-ПОЛІТИЧНЕ ПОХОДЖЕННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ОСВІТНЬО-ПАРТІЙНОЇ НОМЕНКЛАТУРИ В УРСР В 1930-ТІ РОКИ", науковий керівник: доктор історичних наук, професор, член-кореспондент НАН України, професор кафедри джерелознавства та СІД  Віктор Даниленко.

Студенти, аспіранти, докторанти та викладачі історичного факультету також долучилися до роботи секцій.

Дякуємо партнерам та колегам за потужну організацію, якісний склад учасників та професійний науковий підхід. Віримо у продовження нашої спільної роботи.

 

IMG 1680

IMG 1681

IMG 1682

IMG 1683