Затвердження кандидатури декана історичного факультету

IMG 6645

19 травня 2023 року на історичному факультеті Українського державного університету імені Михайла Драгоманова відбулися збори органу громадського самоврядування. До уваги викладачів, представників студентства та технічних працівників було запропоновано розгляд одного питання – затвердження кандидатури декана факультету.

Детільніше:

Відповідно до норм законодавства, орган громадського самоврядування мав затвердити або відхилити кандидатуру, яка вносилася кадровою комісією нашого університету. На розгляд колективу була внесена кандидатура Тетяни МЕЛЕЩЕНКО - кандидата історичних наук, професора.

IMG 6632

У обговоренні кандидатури декана взяли участь Петро ЧЕРНЕГА - доктор історичних наук, професор кафедри історії та етнології України

IMG 6636

Тетяна ЛАДИЧЕНКО - кандидат історичних наук, професор, завідувач кафедри методології та методики суспільних дисциплін

IMG 6639

Олександр ПОТИЛЬЧАК - доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін

IMG 6640

Михайло ЖУРБА - доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри всесвітньої історії та археології

IMG 6641

Анастасія МАРЦЕНЮК - голова студентського парламенту історичного факультету

IMG 6643

Із словами підтримки кандидатури Тетяни МЕЛЕЩЕНКО виступив ректор університету Віктор АНДРУЩЕНКО - доктор філософських наук, професор, член-кореспондент НАН України, заслужений діяч науки і техніки України.

IMG 6644

Із 69 осіб, які були присутні на зборах 68 підтримали кандидатуру Тетяни МЕЛЕЩЕНКО. Таким чином, колектив факультету висловив повну підтримку пані Тетяні.

Вітаємо!