Наукової студії «Україна – європейський вибір: спільні дії – спільне майбутнє»

Викладачі факультету беруть участь в роботі наукових студій київської обласної МАНу присвяченого Дню Європи

9 травня відповідно до Указу Президента України ми відзначатимемо День Європи.

Викладачі факультету та кафедри не стоять осторонь наукового осмислення цього важливого дня. Доцент кафедри всесвітньої історії та археології Мальований Олександр Олексійович взяв участь у важливій дискусії наукових студій «Україна – європейський вибір: спільні дії – спільне майбутнє» на базі обласного відділення Малої академії наук.

Олександр Олексійович виступив із темою "Європейська громадянська свідомість та відповідальність: роль молоді у формуванні майбутнього Європи".

Так як на зустрічі була представлена левова частина навчальних закладів області, факультет провів паралельно і профорієнтаційних захід.3