Настановча конференція по практиці для студентів міжнародників

1 березня 2021 р. для студентів-міжнародників історичного факультету перед початком професійно-орієнтованої практики (ознайомчої для студентів 3-го курсу; виробничої для студентів 4-го курсу) кафедрою міжнародних та регіональних студій були проведені настановчі конференції. Керівники практик ознайомили здобувачів-бакалаврів із програмою практик, їх метою, завданнями, базами проведення. Була поінформовано про права і обов’язки студентів-практикантів, про порядок оформлення та зміст звітної документації, критерії оцінювання з практики. Формат заходу «запитання-відповіді» дозволив надати максимально повну інформацію щодо проведення практики. Віримо, що практика дасть можливість нашим студентам отримати корисний професійний досвід!