26 січня 2021
  Сьогодні ми доповідали на науково-методичній раді університету.

Деталі за посиланням

Ділилися досвідом з актуальної проблематики "Про методичне забезпечення змішаного навчання на освітній програмі «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». Завідувачка кафедри міжнародних та регіональних студій, професор Тетяна Андріївна Стоян окреслила основні тенденції запровадження змішаного навчання, його переваги, проблемні моменти та перспективи. Аксіомою є те, що незалежно від форми навчання якість освіти залежить від правильного підходу, формування цілей, прогнозування бажаних кінцевих результатів, співпраці усіх учасників освітнього процесу. А сучасні технології є інструментом для посилення якості освіти. Для їх ефективного використання необхідно, в першу чергу, їх осягнути, пройти навчання, апробувати і тоді застосовувати, щоб результат був позитивним. Декан факультету Тетяна Володимирівна Мелещенко зі свого боку доповнила, що це питання стосується всього факультету і що весь колектив активно працює у рамках змішаного навчання, розуміє, що таке навчання є у пріоритеті і залишиться й надалі. Будемо докладати всіх зусиль, щоб осучаснювати освітній процес. Питання, що слухалося, є актуальним і цікавим, тому викликало жваве обговорення серед учасників. Радіємо, що доповідь та наші напрацювання були позитивно оцінені і мають практичний характер і дякуємо колегам та голові ради проректору Роману Михайловичу Вернидубу за можливість підняти таке важливе питання.