10 грудня відзначається міжнародний день прав людини

10 грудня, як відомо, відзначається міжнародний день прав людини. На історичному факультеті ми не залишилися осторонь цієї теми і зі студентським парламентом провели заняття для студентів першого курсу. У форматі навчання "рівний-рівному" студенти студпарламену, які вивчали цю тему, зробили презентацію. Першокурсники, у свою чергу, також приготували презентації і спільно обговорили питання що таке права людини і які є механізми захисту. Частину заняття було відведено на обговорення такої теми як права студентів і як їх можа забезпечувати у виші та академічна доброчесність. Зустріч була активною, конструктивною і результативною! Особливо важливо, що студенти змогли здобуті знання втілити на практиці, випробувати себе у ролі спікерів та модераторів. Також важливо, що підтримується процес комунікації між студентами різних курсів. Адміністрація підтримує студентські ініціативи, сприяє їх реалізації. Пишаємося своїми студентами! Найкращі!!!