Міжнародна акція "16 днів проти насильства"

4 грудня
Сьогодні, 04.12.2020, у рамках міжнародної акції "16 днів проти насильства" для студентів було проведено зустріч з фахівчинями
КМЦ гендерної рівності, запобігання та протидії насильству Тетяною Зотовою, Вікторією Кутіловою та Сонею Денисюк. Відверто говорили про гострі і болючі теми такі як насилля щодо жінок і чоловіків і те як запобігати цим негативним проявам. Окреслили алгоритм, що покроково має зробити жертва чи спостерігач щоб припинити таке явище, куди конкретно звертатися. Студенти підготували презентації на цю тему, розкрили різні її аспекти. Під час заходу велися активні дискусії, студенти і викладачі ставили багато важливих запитань та шукали відповіді. У результаті зворотнього отримання зв'язку студентами було підкреслено важливість цього заходу, актуальність теми та необхідність працювати з нею далі. Домовилися з директоркою центру, про подальшу співпрацю. Дякуємо гостям за їх роботу та небайдужість. І дякуємо організаторам заходу - колективу кафедри міжнародних та регіональних студій на чолі з завідувачкою проф. Тетяною Андріївною Стоян.