"Ліга факультетів" в НПУ імені М.П. Драгоманова

20 листопада 2019 року в нашому університеті традиційно відбулась загальнофакультетське свято - "Ліга факультетів", яке вже стало традицією для кожного з нас. А для нашого факультету вже стало традицією здобувати перемогу на цьому заході.

І в цьому році наші першачки не підвели нас. Історичний факультет вже втретє поспіль виборює перше місце на драгоманівській "Лізі факультетів! Фантастичні відчуття і чудова винагорода за працю і віддачу! Радіємо новому поколінню істфаківців, які відчувають свою місію! Також дякуємо нашому студентському самоврядуванню, яке активно допомогало при підготовці до виступу. Такі заходи сприяють єдності нашого факультету та створюють атмосферу справжньої родини. Істфак - ЧЕМПІОН!