Гостьові лекції на факультеті для першого курсу

Для першокурсників спеціальностей "Історія та археологія" та "Середня освіта. Історія" у жовтні-листопаді було продовжено прочитання гостьових лекцій з найбільш актуальних тем стародавньої історії України.

📚9 жовтня 2023 року лекцію на тему "Сучасні дослідження Черняхівської культури" прочитав знаний фахівець даної проблеми, завідувач відділу археології ранніх словʼян Інституту археології НАН України, к.і.н. Олег Петраускас.

📖6 листопада гостьову лекцію прочитав незалежний дослідник, к.і.н. Сергій КЛИМОВСЬКИЙ, лекційний виклад якого розкрив болгарський слід в утворенні та політичній історії Київської Русі.

📊Лекції містили багато актуальних дефініцій та модерних трактувань стародавньої історії України, які допоможуть студентам сформувати власну точку зору на полі вітчизняної історії.