Головна

Мета: обговорення проблем української етнології, її історіографії, джерельної бази та перспективних напрямів українознавства, дослідження етнокультурних традицій народів України, пошук оптимальних шляхів збереження української національної ідентичності, мови і культури.

Темарій конференції:

1. Відомі та забуті імена української етнології.

2.        Джерела та історіографія дослідження культури та побуту населення України.

3.        Регіональні етнічні особливості матеріальної та духовної культури народів України.

4.        Актуальні проблеми сучасного українознавства.

5.         Традиційні звичаї українців відображенні у художній літературі.

До участі у Конференції запрошуються історики, філологи, географи, соціологи, політологи, дослідники української етнології, українознавства, історіографії та джерелознавства, культури, фольклору, викладачі, краєзнавці, співробітники музеїв, українські громадські і культурні діячі, аташе з культури дипдоматичних представницта Робочі мові конференції: українська та інші.

Заявки на участь в Конференції, тексти доповідей та анотацію до 300 знаків (обсягом 8-12 стор., надрукованих 14 шрифтом Times New Roman (редактор MS Word) на папері формату А.4,(3х2х2х1,5) У одному примірнику (підписаному автором) та на електронному носії приймаються до 31 березня 2008 року. У заявці на участь у Конференції слід вказати відомості про автора та тему доповіді (повідомлення) Просимо надсилати заявку на участь у роботі конференції, тему виступу і матеріали за адресою :252030 Київ, вул. Освіти 6, кімн. 28 (кафедра етнології)

Відповідальний секретар Оргкомітету - к.і.н., доцента Лущай Володимир Іванович

секретар Оргкомітету - Онищенко Світлана Миколаївна 8(066)120-56-61.

Контактні телефони 8 (044) 249-84-19,245-41-66 ( пон.-п'ятн. 8.00.-13.00)

                    Матеріали Конференції планується надрукувати у тематичному збірнику «Наукові записки  НПУ ім. М.П. Драгоманова»            

             Проживання учасників Конференції забезпечується приймаючою стороною.

             Організаційний внесок (витрати на інформаційні та робочі матеріали, видання збірника наукових праць) становить 40 грн. Можлива заочна участь у роботі Конференції. Оргкомітет залишає за собою право відбору та редагування надісланих матеріалів.

З повагою Оргкомітет конференції