157210831 132577485435647 5086034413869542171 o

Кафедрою МРС була ініційована і у середу 3 березня проведена зустріч студентів освітньої програми «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» з керівництвом та представниками студентського парламенту історичного факультету.
Декан факультету Тетяна Володимирівна Мелещенко окреслила актуальні завдання, на розв’язання яких колектив факультету має зосередити особливу увагу у другому семестрі 2020/2021 навчального року. Зокрема мова йшла про стан і перспективи подальшого удосконалення освітньої програми підготовки на факультеті фахівців-міжнародників.
Голова Наукового товариства студентів та аспірантів факультету Андрій Карабардін, звертаючись перш за все до першокурсників, розповів про мету та завдання НТСА, про особливе значення науково-дослідницької роботи для розвитку творчого потенціалу та професіонального становлення здобувачів вищої освіти будь-якої спеціальності. Андрій анонсував конкретні наукові заходи, до яких студенти можуть долучитися найближчім часом. Зокрема, взяти участь у щорічній студентській звітно-науковій конференції «Наука і освіта», що має проводитись в квітні 2021 року.
Замісник голови студентського парламенту факультету Богдан Соловйов розповів про головні функції цієї інституції та основні напрями роботи в умовах карантинних обмежень. Крім іншого, увагу було звернено на роль студентського самоврядування у забезпеченні та захисті прав та інтересів студентів.
До участі у нашому заході долучилися представники відділу міжнародних зв’язків Університету. Дякуємо Марті Валеріївні Коноваловій, спеціалісту цього відділу, за фахову консультацію щодо можливостей реалізації міжнародної академічної мобільності, участі у міжнародних академічних проектах студентів і викладачів Університету.
Проведений захід виявився надзвичайно корисним, адже він дав можливість його учасникам отримати багато корисної інформації, задати питання і почути кваліфіковані відповіді.
Плануємо і надалі проводити такі зустрічі.