Кафедра міжнародних та регіональних студій 26.08 провела розширенезасідання, ключовим питанням якого стало обговорення проєкту нового навчального плану підготовки бакалаврів спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Викладачі випускової кафедри проаналізували зміст освітньої програми щодо його відповідності професійному стандарту, затвердженому Наказом МОН України 4.08.2020 р. Були висловлені пропозиції щодо внесення певних змін до переліку та кредитного обсягу дисциплін нормативної та вибіркової складових навчального плану. Під час обговорення особливу увагу доповідачі звернули на необхідність та доречність врахування побажань стосовно вдосконалення навчального плану висловлених стейкхолдерами. Також врахували пропозиції, що надійшли від студентів під час анкетування.

У порядку денному засідання кафедри було й питання про наступність і обсяг навчальної і виробничої практик, їх змісту та відповідності сучасним вимогам ринку праці. Таке обговорення виявилось особливо доречним, оскільки відбувалось напередодні початку проведення практик студентів 3-го та 4-го курсів історичного факультету ОП «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».