16 грудня
Сьогодні з нашими першокурсниками провели марафон спілкування з деканом факультету (4 онлайн-зустрічі).

Деталі за посиланням

Говорили на різні важливі теми, що нас турбують, надихають, розвивають. В умовах пандемії та онлайн-навчання є свої виклики, але більше досягнень! Наші першокурсники надзвичайно цікаві, інтелектуальні, творчі, веселі, відверті....цей список епітетів ще може бути довгим. Але вони, як звичайні люди, хвилюються за результат навчання, за складання сесії, за здоров'я і загальну ситуацію. Наше завдання - підтримати кожну і кожного зі студентів, і це стосується всіх курсів! Тож, любі студенти, викладачі й адміністрація завжди відкриті до діалогу, до підтримки, на яку ви можете розраховувати! Сподіваємося на конструктивну співпрацю, взаємоповагу та взаємодопомогу! Також ви завжди можете за підтримкою звернутися до студентського парламенту! Всім бажаємо доброго здоров'я і бережіть себе. Трохи рефлексивних фото - це узагальнена інформація зустрічей.