Вчителі й учні школи № 308 давно працюють за підручниками й методичними посібниками Ладиченко Т.В. Наприкінці жовтня учні 11-Б класу надіслали Тетяні В`ячеславівні запрошення на шкільну  конференцію «Київ у Великій Вітчизняній війні» (приурочену до 68-ї річниці визволення Києва та 70-річчя трагедії Бабиного Яру), на яке вона люб`язно відгукнулась. У конференції приймали участь школярі 10-11 класів, які підготували п’ять доповідей з даної теми, що супроводжувались тематичною презентацією.

Під час конференції діти з радістю та хвилюванням спілкувалися з почесним гостем. Відповідаючи на запитання учнів, Тетяна В`ячеславівна ознайомила їх з історичними фактами часів Великої Вітчизняної війни, про які не було згадано на конференції. Також Ладиченко Т.В. розповіла про особливості роботи над створенням підручників й надала інформацію стосовно проведення зовнішнього незалежного тестування з предмету «всесвітня історія», яке було поновлене у цьому році.

Також по закінченню конференції всі учні та вчителі змогли отримати автографи на підручниках з побажаннями від автора.

Залєток Н.В.,

магістрантка кафедри всесвітньої історіїкерівник історико-краєзнавчого гуртка сзш №308.