Головна
На початку зустрічі Арсеній Яценюк зазначив, що історія України є однією з засад формування політичної нації і формування майбутнього країни, але вона мала багато версій. «Її писали під ситуацію, під той політичний процес, який виникав. Історію писали не такою, якою вона була, а такою, яка була вигідна. Тому в мене прохання – напишіть справжню історію України. Бо і зараз Міносвіти рекомендує до викладання шість підручників, а я не розумію, як можуть бути шість версій історії країни», – сказав Арсеній Петрович.

   Арсеній Яценюк зазначив, що це вже третє коло отримання незалежності України «і ми повинні розірвати це коло – коли ми отримуємо шанс, а потім його втрачаємо».

   «Країна і зараз знаходиться в дуже складній ситуації. З одного боку у нас один великий сусід на сході, з другого – великий сусід на заході, але вони ніяк не перетинаються з українським інтересом. Бо і Росія, і Європейський Союз мають власні інтереси. Україна може вижити лише одним шляхом – мати власний український інтерес. Повинна бути не прозахідна чи просхідна, а проукраїнська політика, тоді все буде по-іншому», – наголосив Гість.

   Він вважає, що сильну державу будує політично свідома нація, і саме вчителі відіграють вирішальну роль у формуванні особистостей, з яких має складатися сильне і розвинене суспільство. «Ваша професія пов’язана з минулим, але лише задля того, щоб створити майбутнє», – резюмував Арсеній Яценюк.

©"Фронт Змін" http://frontzmin.org/ns.jsp?locale=uk_UA&an=127