Головна

у таких номінаціях:

1) “За відмінні успіхи у навчанні”;
2) “За наукові досягнення”;
3) “За творчі досягнення”;
4) “За мистецькі здобутки”;
5) “За високі спортивні досягнення”;
6) “За активну участь у спортивно-масовій роботі”;
7) “За участь у розбудові студентського самоврядування”.

Кандидатури студентів на призначення стипендії Міжнародного благодійного фонду імені М.П.Драгоманова до 10 вересня 2010 року обговорюються на засіданнях профбюро студентів Інституту чи факультету, які подають кандидатури від інституту на кожну з відповідних номінацій. Інститути подають як кандидатів на стипендії Міжнародного благодійного фонду таких студентів, які не отримували раніше іменних стипендій.


Кандидат на стипендію повинен до 10 вересня 2010 року подати наступні документи:
1. Витяг з протоколу засідання профбюро студентів Інституту чи факультету про висунення його кандидатури на стипендію.
2. Характеристику-рекомендацію, підписану директором Інституту чи деканом факультету, головою профбюро студентів Інституту чи факультету.


Зазначений пакет документів особисто подають претенденти на стипендії Міжнародного благодійного фонду імені М.П.Драгоманова:
1) у номінації “За відмінні успіхи у навчанні” – завідувачу відділу виховної роботи Н.О.Ігнатовській (за адресою: вул. Пирогова, 9, Молодіжний центр);
2) у номінації “За наукові досягнення” – старшому інспектору зі студентської наукової роботи Фоменко Катерині Анатоліївні (за адресою: вул. Пирогова, 9, ауд. 337 (приймальня Волинки Г.І.);
3) у номінації “За творчі досягнення” – директору Центру культури і мистецтв І.В.Савченко (за адресою: вул. Пирогова, 9, Молодіжний центр);
4) у номінації “За мистецькі здобутки” – директору Центру культури і мистецтв І.В.Савченко (за адресою: вул. Пирогова, 9, Молодіжний центр);
5) у номінації “За високі спортивні досягнення” – голові спортивного клубу "Олімп" О.П.Питомцю (за адресою:
вул. Тургенєвська, 3-9, кім. 1-28);
6) у номінації “За активну участь у спортивно-масовій роботі” – голові спортивного клубу "Олімп" О.П.Питомцю (за адресою:
вул. Тургенєвська, 3-9, кім. 1-28);
7) у номінації “За участь у розбудові студентського самоврядування” – голові Студентської ради університету М.І.Давидюку (за адресою: вул. Пирогова, 9, Молодіжний центр).

Усі подані вчасно документи претендентів на стипендію від інститутів чи факультетів розглядаються з 10.09.2010 до 20.09.2010 рр. на засіданні Студентської ради за участі керівників відповідного структурного відділу, заступників директорів інститутів з виховної роботи та претендентів на стипендію. Шляхом таємного голосування на цих засідання визначається один переможець у кожній номінації, якому буде призначено стипендію Міжнародного благодійного фонду імені М.П.Драгоманова.
Урочисте засідання з нагоди вручення стипендій Міжнародного благодійного фонду імені М.П.Драгоманова відбудеться 30 вересня 2010 року.